ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Підписатися на оновлення:rss2email

Підписатися на оновлення:feed

Прогноз курсу долара

Прогноз курсу долара на найближче майбутнє

Увага: прогнози курсу долара від будь-яких експертів далеко не завжди збуваються навіть приблизно

Прогнози курсу долара на 2016-2017 рік

Аналітики підрахували, коли курс долара в Україні перевалить за 30 грн

Курс долара в Україні може досягти 30 грн/дол до кінця 2016 року. Так вважають аналітики Goldman Sachs, JPMorgan, Raiffeisen Research.

Найгірший прогноз за вартістю гривні озвучила інвестиційна компанія ICU — 32 грн/дол в кінці 2016 року. Цей прогноз ми зробили ще влітку 2015 на декількох припущеннях. Перше — інфляція в 2016 буде значно вище, ніж офіційний прогноз (до бюджету закладені 12%). Друге — монетарні умови в ключових економіках (США і країнах основних торгових партнерів України) будуть характеризуватися подальшим посиленням долара на тлі підвищення процентної ставки ФРС, — пояснює керівник аналітичного підрозділу групи ICU Олександр Вальчишен.

Втім, ICU вже розглядає свій прогноз на 2016 - 2018 роки. На відміну від UniCredit Bank, швидше за все, у бік поліпшення.

За словами Вальчишена, влада в Україні показала, що режим бюджетної економії і націленість на макроекономічну стабілізацію є пріоритетом. Це дає підстави припускати, що інфляція цього року буде нижчою, ніж прогнозували раніше аналітики. Також, швидше за все, будуть іншими монетарні умови в ключових світових економіках.

Джерело даних про прогноз курсу гривні в Україні на кінець 2016: ЛІГА.net

20.01.2016


До подорожчання долар штовхає дефіцит валюти на ринку

Після січневих вихідних готівковий курс долара знову почав коливатися: спочатку подорожчав до 25,5-25,9 грн у продажу і 24,5-24,6 грн в покупці, потім подешевшав на 15-20 коп. У результаті курс покупки на міжбанку встановився на рівні 23,5 грн/дол, а в реальному продажу — на рівні 25,7 грн/дол.

Як пояснив нам аналітик Forex club в Україні Андрій Шевчишин, до подорожчання долар штовхає дефіцит валюти на ринку. А він виник з двох причин: наші експортери її притримують, оскільки у світі знижується попит на українську продукцію (руду, металопрокат, зерно), а імпортери і населення, навпаки, намагаються закупити валюту про запас. Також люди стали економити, так що на свята не було традиційних великих продажів доларових заначок в обмінники. А тіньовому ринку валюти стало працювати складніше: НБУ почав закривати малі не обладнані обмінники і перекриває діяльність конвертаційних центрів.

Президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко уточнює: НБУ задовольняє не більше 30% заявок на міжбанку, накопичуючи валюту для оплати закупівлі газу взимку: відмовляють навіть імпортерам ліків, не кажучи вже про фрукти, тому чекаю зростання цін передусім на цитрусові.

За прогнозами Шевчишина, дефіцит як готівкової, так і безготівкової валюти буде зберігатися, але до кінця січня вище 26 грн/дол курс не виросте. А от до кінця березня, з пожвавленням ділової активності, долар може плавно дорожчати до 28 грн і більше. Охрименко ж говорить, що до кінця кварталу на міжбанк почне надходити валюта від експорту 2015 (закінчиться відстрочка продажу в 90 днів), і дефіцит зменшиться. Але цього буде мало, так що курс все одно поступово підвищиться до квітня до 27,5-28 грн/дол.

Джерело даних про прогноз курсу гривні в Україні для 2016 року: Сегодня

13.01.2016


Курс долара: думка уряду і експертів

У бюджеті на 2016 рік курс національної валюти визначений 24,1 гривень за долар. Однак, думка експертів дещо відрізняється.

Про це йдеться в консенсус-прогнозі, організованому Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

Експерти прогнозують середньорічний курс гривні 25,5 гривень за долар. У 2017 гривня ще більше знеціниться — до 26,25 за долар.

Хоча є й більш оптимістичний прогноз 22,4 гривні за долар. А ось найпесимістичніший прогноз — 29 гривень за долар.

Джерело даних про прогноз курсу гривні в Україні на 2016-2017 рік: facenews

08.01.2016


У наступному році долар виросте

Агентство Bloomberg провело опитування серед аналітиків фінансового ринку та з'ясувало прогнози експертів щодо вартості долара в 2016 році.

Згідно з даними аналітиків, наступного року долар росте по відношенню до семи з 10 основних світових валют.

За прогнозами, в 2016 році курс долара виросте приблизно на 3% по відношенню до євро, і на 2,5% по відношенню до японської ієни, а також майже на 6% по відношенню до швейцарського франка.

У той же час, курс знижується по відношенню до канадського долара, британському фунту стерлінгів і норвезької крони.

Прогноз для курсу для американського долара в Україні на 2016 рік: Bloomberg

04.01.2016


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2015 dragmet.com.ua