ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Чорне золото

Що таке чорне золото?

чорне золото

Що таке чорне золото? Чорне золото — це одна з найостанніших новинок на ювелірному ринку, його стали отримувати зовсім недавно. В даний час відомо кілька способів отримання чорного золота: змішання золота, кобальту і хрому з подальшим окисленням поверхні при високій температурі, покриття шаром чорного родію, рутенію або аморфного вуглецю і зовсім недавно була розроблена лазерна техніка, що надає поверхні металів особливо глибокий чорний колір. У будь-якому випадку чорне золото існує лише у вигляді достатньо тонких покриттів, подробиці технології отримання таких покриттів суворо засекречені. Розшифрувати склад добавок можливо, а ось технологію виготовлення — складно. Коштує таке золото шалено дорого.

Одна з відмінностей ювелірних виробів із чорного золота полягає в тому, що якщо, наприклад, на прикрасі з білого золота допустимо максимальну кількість діамантів (різних розмірів), то чорне золото як би зобов'язує ювеліра до мінімалізму і витонченості.


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua