ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Сіре золото

Що таке сіре золото? З приводу значення терміна сіре золото немає єдиної думки. Вираз сіре золото часто використовують як синонім білого золота.

сіре золото

Що таке сіре золото? З приводу значення терміна сіре золото немає єдиної думки. Вираз сіре золото часто використовують як синонім білого золота. Дійсно, натуральний колір білого золота близький до сірого, зазвичай, білий колір і яскравість білому золоту надає покриття з родію. Також, сірим золотом називають деякі сплави золота з додаванням срібла, марганцю і міді в певних співвідношеннях. Особливістю таких сплавів є те, що в них не використовуються такі традиційні відбілюючі елементи як нікель, платина і кобальт. Вміст золота в такому сплаві 75-78%, срібла - 1-10%, марганцю 7-15% і решта — мідь. Існують і інші рецептури, що дає сплави сірого кольору, наприклад 30 частин золота, 8 частин срібла та 2 частини сталі або 4 частини золота і 1 частина сталі. Біло-сталевий відтінок золото також набуває при добавці паладію.

Звичайно, в переносному сенсі контрабандне золото також можуть називати сірим. Ціна покупки золота як сировини з точністю до 2-х відсотків відповідають котируванням цього металу на Лондонській біржі. Враховуючи вартість ручної праці при виготовленні ювелірних виробів середнього класу, їх кінцева вартість у магазині може коливатися в межах близько 10%. Якщо ви побачите в магазині велику різницю-можете не сумніватися — перед вами сіре золото.


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua