ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Зелене золото

Що таке зелене золото? Чому зелене золото може бути небезпечним?

зелене золото

Що таке зелене золото? Зелене золото — це сплав золота і срібла без використання міді, таке золото в дійсності виглядає як зеленувато — жовте, а не зелене. Із зростанням вмісту срібла золото стає більш блідим. Коли частка срібла перевищує приблизно одну третину, сплав набуває сріблястий колір з зеленуватим відливом і відповідає природному сплаву золота і срібла, який зустрічається в природі, який отримав назву електрум. Таке золото було відомо, ще в 860 р. до н.е.

череп

Для надання більш насиченого відтінку в сплав можуть бути додані цинк або кадмій, проте додавання цинку вважається шкідливим для шкіри, тому зустрічається нечасто, кадмій ж сам по собі дуже токсичний метал.

Зеленим золотом також можуть називатися металоїди, наприклад, з'єднання золота з рубідієм має темно-зелений колір. Такі сплави красиві і екзотичні, але при цьому вони крихкі і не пластичні, з цієї причини їх використовують лише як невеликих вставки у ювелірні вироби.


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua